Kategorie a bodování pro rok 2023

Hraje se podle platných pravidel golfu, podle soutěžního řádu České golfové federace a místních pravidel daného hřiště. Hra systémem stableford, vždy na úpravu hcp.

Tento rok hrajeme ve čtyřech kategoriích:
1) Kategorie hcp 0 – 25 na stablefordové body netto
2) Kategorie hcp 0 – 25 na rány brutto
3) Kategorie hcp 25,1 – 54 na stablefordové body netto
4) Kategorie hcp 25,1 – 54 na rány brutto

Organizační výbor si vyhrazuje právo na případné změny a úpravu kategorií podle počtu přihlášených hráčů.

V jednotlivých turnajích budou vyhlášeny a odměnovány vložené soutěže: Nearest to pin (společná muži, ženy) a Longest drive (muži i ženy), případně další vložené soutěže vyhlášené v den turnaje..
Na každém turnaji se budou vyhlašovat nejlepší první čtyři hráči v kategorii s nejvyšším počtem netto stb bodů. Na rány brutto bude vyhlášen nejlepší hráč z každé kategorie. Na každém turnaji také odměňujeme každé trefené birdie, eagle a hole in one.
V celkovém pořadí celé Tour bude vyhlášeno prvních pět hráčů, kteří získají nejvyšší součet stb netto bodů (s omezením na HCP 36) za šest nejlépe odehraných turnajů v rámci celé Tour, včetně turnaje finálového. Do celkového žebříčku celé Tour se stb body na pátém a šestém turnaji, které se hrají na osmnáct jamek budou dělit dvěma (příklad: hráč zahraje 36 stbl, počítat se bude 18 stbl). Na finálovém turnaji se body násobí (dublují). V případě neodehrání šesti turnajů se počítá 5 odehraných, 4 odehrané… atd. V případě opětné shody bodů bude o umístění rozhodovat počet lepších umístění v jednotlivých turnajích od prvního místa až po místo třetí. V případě opětné shody bude rozhodovat rozstřel. Jeho formu případně určí pořadatel / organizační výbor.

Výhry

Na všech turnajích SEVEN CUP Golf Tour vyhrávají všichni hráči 🙂 a nikdo neodejde s prázdnou… Každý hráč obdrží při vyhlašování dárkovou taštičku, ve které nalezne různá překvapení. Vítězové jednotlivých turnajů, respektive v kategoriích na stb netto obdrží originální, ručně vyráběné trofeje z chráněné dílny BONA, o.p.s., dále pak věcné, hodnotné ceny od našich partnérů LOUDMOUNTH, SUVENYRY.com, Adventure Golf Číčovice a dalších. Vítězové v kategoriích na rány brutto se mohou těšit jednak na věcné ceny od partnerů, ale také na volná fee na různá hřiště. Výherci vložených soutěží vyhrávají kvalitní česká i zahraniční vína. Samozřejmě i pro tentokrát jsou připraveny nejenom zábavné soutěže, ale také naše tradiční, drobné golfové reklamní předměty s originálním logem tour, kde výtěžek z prodeje přidáme ke sbírce pro malou Danielku, které pro tento rok zajistili noví partneři Queenford s.r.o., Energetická agentura s.r.o., Its My Life. Jistě zajímavé ceny budou připraveny i pro první tři, respektive šest hráčů letošní hry na jamky/jamkovky a zajímavou cenou ohodnotíme i nejlepšího hráče všech tří 18jamkových turnajů (stb netto / bez dublování) stejně jako minulý rok. Tento rok se opět můžete těšit na exkluzivní putovní poháry jak pro celkového vítěze celé Tour, tak i pro vítěze hry na jamky/jamkovky od vyhlášeného skláře Zdeňka Kunce. Na první tři hráče v celkovém pořadí Tour čekají, stejně jako minulý rok, také exluzivní trofeje od KUNC Glass.

Celkoví vítězové vyhrávají:

1. místo – Putovní pohár + speciálně vyrobená trofej, dále pak voucher v hodnotě 7000,- na pobyt v GRUND RESORT Golf & Ski, romantická noc pro dva se snídaní a wellness v hotelu CARLO IV, Golfový bag od LOUDMOUNTH a další hodnotné ceny od ITS MY LIFE, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

2. místo –Speciálně vyrobená trofej, večeře pro dvě osoby v hotelu CARLO IV, hodnotné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

3. místo – Speciálně vyrobená trofej, vstup do wellness pro dvě osoby v hotelu Carlo IV, hodnotné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

4. místo – Hodnotné věcné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

5. místo – Hodnotné věcné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

Vítězové Jamkovky 2023 vyhrávají:

Jamkovka A

1. místo/mistr – Putovní pohár, trofej/plaketa, večeře pro dvě osoby v hotelu CARLO IV, golfový bag od LOUDMOUNTH a další hodnotné ceny od ITS MY LIFE, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

2. místo – Vstup do wellness pro dvě osoby v hotelu CARLO IV, hodnotné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

3. místo – Hodnotné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

Jamkovka B

 1. místo – Hodnotné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

 2. místo – Hodnotné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

 3. místo – Hodnotné ceny od LOUDMOUNTH, Adventure Golf Číčovice a dalších našich partnerů.

Ceny jsou nepřenosné. Pokud hráč, který se umístil na stupních vítězů, není při vyhlášení výsledků turnaje přítomen, výhra propadá. Je na uvážení organizačního výboru, jak s výhrou bude dále naloženo.