Naši partneři

Radio Beat je česká rozhlasová stanice, která se specializuje na rockovou hudbu především na žánry rock, hard & heavy apod. Jedná se hlavně o hudební styly v rozmezí 60. až 80. let 20. století. Stanice začala vysílat 1. ledna 2002 jako lokální pražská rozhlasová stanice.

Grund Resort je moderním designovým hotelem v Krkonoších. Klid, horský vzduch, ty nejlepší služby, rodinná atmosféra, designem protkané prostory, ochotný personál… Jednoduše vše, co pro svůj odpočinek, ať už aktivní či pasivní v krásné krajině Krkonoš potřebujete, to je Grund Resort Golf&Ski.

Naše společnost se projekčně zaměřuje na technologické linky zpracovávající sypké hmoty v potravinářství a to zejména: mlýny, obilná sila, moučná sila, krmivárny, šrotovny pivovarů, míchací centra, dávkování a mikrodávkování sypkých hmot. Pro naše zákazníky vyvíjíme jednoúčelové stroje, které jsou designovány přesně dle požadavků technologického procesu, potřeb obsluhy a nároků celého provozu. Naše výrobky jsme schopni dodat, namontovat a uvést do provozu. Rozsah dodávek je vždy řešen se zákazníkem dle jeho požadavků.

Česká golfová asociace hendikepovaných (CZDGA) je spolek, jehož hlavním cílem je umožnit co největšímu počtu dětí, mládeže a dospělých s tělesným (zdravotním) postižením přístup ke sportovní aktivitě – golfu.
Od roku 2010 je CZDGA plnohodnotným členským subjektem České golfové federace (ČGF) a v témže roce se stala členem Evropské golfové asociace hendikepovaných (EDGA).
Hlavními cíli CZDGA jsou především vytvářet a udržovat vhodné technické i materiální podmínky pro trénink nových zájemců i stávajících členů, budovat celorepublikovou infrastrukturu pro hru a propagaci hendigolfu, realizovat systém vzdělávání pro členy CZDGA, trenéry hendigolfu a ostatní zájemce, propagovat golf hendikepovaných v osvětové činnosti a umožňovat sportovcům i široké laické veřejnosti přístup k nejnovějším informacím a trendům z tohoto sportovního odvětví.

Slovo „BONAVITA“ je latinského původu a ve volném překladu znamená „DOBRÝ ŽIVOT“. Máme ve svém portfoliu širokou škálu výrobků, do které patří: snídaňové cereálie, müsli, ovesné kaše, cereální, ořechové a müsli tyčinky, cereální nápoje, trvanlivé pekařské a pufované výrobky, popcorn, těstoviny a sójové potraviny.

Hlavní činností společnosti je projektování pozemních staveb ve všech stupních a v rozsahu všech profesí s důrazem na energetické úspory.  Za posledních 20 let jsme zpracovali Dokumentace, Energetické audity, Průkazy energetické náročnosti a Energetické posudky k více než 800 budovám. Jednalo se o rodinné a bytové domy, školy, mateřské školy, střední školy, nemocnice, obecní a městské úřady, hasičské zbrojnice, kulturní domy, budovy Sokola, průmyslové závody, výrobny a další.

Internetový obchod s golfovým oblečením, gripy, headcovery, vybavením a doplňky. Zajišťujeme rovněž přegripování golfových holí.

Lihovarské řemeslo je s rodem Jenčíků neoddělitelně spjato po čtyři generace. První záznamy se nesou až do roku 1878, kdy se narodil první Jenčík, který se později rozhodl věnovat této delikátní práci. Dnes je tomu přes sto let, kdy s hrdostí neseme odkaz našich otců a s láskou jej předáváme dál. Základ každého poctivého řemesla začíná u výběru kvalitních surovin. Díky desítkám let zkušeností i odbornému vzdělání Jenčíků, získanému v různých částech světa, umíme poznat dobré a špatné suroviny. Naše touha přinést zákazníkům to nejlepší je vysoká. Pokud se nám nepodaří získat ty nejlepší suroviny, jsme schopni zpomalit nebo zastavit výrobu a počkat do doby, než vyrobíme to nejlepší do našich lahví. Ctíme tradice. A to nejen v poctivém přístupu k recepturám, výrobních postupech nebo chuťových tónech, ale také v lihovitosti našich produktů. Díky tomu si s námi můžete užít stejnou kvalitu, s jakou se setkávali naši dědové.

QUEENFORD s.r.o. je již dlouhá léta specialistou na služby v oborech dopravy, logistiky, manipulace se zbožím a skladování. Společnost se zaměřuje na řešení logistických toků materiálů a obalů, a to jak vnějších, tak i vnitřních. Rovněž provádí vývoj balících předpisů dle požadavků zákazníků i jejich dodavatelů a odběratelů. Vnitrostátní a mezinárodní přeprava zboží je realizována všemi hlavními způsoby – silniční, leteckou i námořní kontejnerovou dopravou.

NH Collection Prague Carlo IV je pětihvězdičkový hotel, který sídlí v jedinečném novorenesančním paláci v centru Prahy. Hosté zde mohou relaxovat ve spa s dvacetimetrovým vyhřívaným bazénem s vířivkou a masážními lůžky, parní lázní a saunou. Pestrá gastronomická nabídka Restaurace a baru 1890 zahrnuje sezonní speciality párované s lahodnými víny. Unikátní bar The Vault, umístěný v původním bankovním trezoru, je skvělým místem pro exkluzivní soukromé akce, jako jsou oslavy narozenin, degustace vín, uzavřená jednání. Konferenční patro hotelu má samostatný, vyhrazený vchod a nabízí šest místností různých velikostí vhodných pro všechny druhy akcí.

Adventure Golf Číčovice se nachází v krásné chráněné krajinné oblasti „Okolí Okoře“ na břehu Zákolanského potoka. V areálu je k dispozici kromě 18jamkového hřiště i stánek s občerstvením. Adventure golf je oblíbený rekreační, ale i profesionální sport vhodný doslova pro každého. Pochází ze Severní Ameriky, ale rychle se stal oblíbeným po celém světě. Zjednodušeně řečeno se jedná o „malý golf“ – golfové hřiště zmenšené do velikosti minigolfu. Hraje se na umělém zeleném golfovém koberci. Zábava nejenom pro vášnivé minigolfisty, ale oáza a relax pro celou rodinu. Více informací na www.adventuregolf-cicovice.cz

Společnost poskytuje výrobu a prodej reklamních předmětů jako jsou zboží na zakázku, dekorace skla a porcelánu, strojové vyšívání a nášivky, suvenýry, diáře, reklamní deštníky, osušky a ručníky, kalendáře, USB flash disky a mnohé další… Velkoobchodní a maloobchodní prodejce suvenýrů specializující se na suvenýry s tématikou České republiky, Prahy, Českého Krumlova, Karlových Varů a Kutné Hory.

Kancelářským tiskem se zabýváme již od roku 1997. Disponujeme školenými techniky se širokou škálou zkušeností v oboru. Dále provádíme renovace tonerů, renovace tiskových kazet do laserových kancelářských tiskáren. Provádíme potisk textilu a hrnků. Kopírujeme, tiskneme, skenujeme a mnoho jiného…

Profesionální přístup našeho týmu s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje golfových holí, oblečení, bagů, manuálních a elektrických vozíků.
Oprava holí a golfových vozíků přímo na hřišti GOLF HOSTIVAŘ. Máte poškozenou hůl, potřebujete vyměnit grip, opravit Váš manuální nebo elektrický vozík? To vše přímo u nás kvalitně a rychle.
Zaplaťte za golfové zboží nižší cenu, než v ostatních golfových obchodech v České republice. Stačí nám před nákupem předložit nabídku z jiného golfového obchodu, který je oficiálním prodejcem daného zboží na českém trhu.

Společnost MaxDrinks s.r.o. vznikla v roce 2002 a navázala na dlouholetou tradici výroby nápojů v areálu bývalého pivovaru v Kralupech nad Vltavou. V současné době společnost stáčí alkoholické i nealkoholické nápoje dle požadavků klientů, zajišťuje reklamní plechovky a produkuje vlastní výrobky – energy drinky, ice tea, limonády, aloe drinky, vody, míchané nápoje.

Vyrábíme hutní a broušené sklo na zakázku, s důrazem na originalitu, řemeslnou kvalitu a uměleckou úroveň. Nabízíme také sklářské předváděčky a interaktivní workshopy s mobilní pecí. Ty pobaví i poučí a mohou se stát netradičním zpestřením vašich oslav a jiných akcí.

Jsme ryze česká firma, produkty It’s my life! jsou vyrobeny v České republice. Zakládáme si na kvalitě, a proto naše produkty neobsahují chemické náhražky, glutamáty, umělá barviva, konzervanty aj. It’s my life je expert na redukci hmotnosti a výživové poradenství. Neustále se snažíme zlepšovat chutě, ale také složení na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Díky vyváženému obsahu živin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny jsou produkty It’s my life! vhodnou součástí úplné náhrady celodenní stravy pro redukci hmotnosti.

Česká Asociace Golfových Maršálů (CAGM) vznikla v létě roku 2015 z původního záměru pořádání vzdělávacích školení pro golfové maršály.
Toto sdružení je zájmovým sdružením a rádo mezi své členy přivítá jednotlivce i subjekty, pokud mezi jejich zájmy, stejně, jako mezi naše, patří kultivace a vyšší profesionalita golfového prostředí a spolupráce při vylepšování jeho dobrého jména v České republice.